2006 yılında kurulan CEM HALI, uzun senelerdir yoğun trafik halılarının satışı  ve otomotiv sektöründe firmalara lazer kesim halı konusunda çözüm ortağı olmaktadır. Deneyim ve tecrübelerine dayanarak ihtiyaç üzerine LOGOHALI markası adı altında Logolu Halı Paspas üretimine 2018 yılında başlamıştır. Bu kapsamda firmamız, talep yoğunluğundan dolayı CNC Lazer kesim makinalarına yaptığı  yatırımlar sonucu makina parkurunu genişleterek, Türkiye' de en büyük kesim alanına sahip, lazer kesim makinalarını bünyesine katmış bulunmaktadır. Müşterilerimizin istediği ölçüye rahatlıkla cevap verebilecek şekilde firmalara özel Logolu Paspas üretimi yapmaktayız.

Büyük bir sadakat, engin bir tecrübe, müşterilere yönelik özel çözümler ve daha fazlasını sunarak sektörünün yenilikçi firması olmayı başarmıştır. İlk elden üretici firma olduğu için uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bütçenize dost fiyatlandırma politikası izlemektedir. Şuan için başta Türkiye' nin her şehrine ve Yurt dışı ayağımız ile çoğu yerin giriş kısımlarına Logolu Paspas ürünleri tarafımızca üretilmektedir.

Sizleri de bu tecrübeye ortak etmek isteriz. Firmanıza ait logonuzu tarafımıza iletmeniz durumunda tasarım ekibimiz ile birlikte size en uygun ölçüyü ve tasarımı taslak olarak sizlere sunmak isteriz. LOGOHALI


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.