2006 yılında kurulan CEM HALI, uzun senelerdir yoğun trafik halılarda ve otomotiv sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.Deneyim ve tecrübelerine dayanarak ihtiyac üzerine LOGOHALI markası adı altında Logolu Halı Paspas üretimine 2018 yılında başlamıştır. Bu kapsamda firmamız, talep yoğunluğundan dolayı CNC Lazer kesim makinalarına yaptığı  yatırımlar sonucu makina parkurunu genişleterek, Türkiye' de en büyük lazer kesim makinalarını bünyesine katmış bulunmaktadır. Müşterilerimizin her istediği ölçüye rahatlıkla cevap verebilecek şekilde firmalara özel Logolu Paspas üretimine başlamıştır. 

Büyük bir sadakat, engin bir tecrübe, müşterilere yönelik özel çözümler ve daha fazlasını sunarak sektörünün yenilikçi firması olmayı başarmıştır. İlk elden üretici firma olduğu için uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bütçenize dost fiyatlandırma politikası izlemektedir. Şuan için başta Türkiye' nin her iline ve avrupa ayağımız ile çoğu yerin Logolu Paspas ürünleri tarafımızca üretilmektedir.

Sizleri de bu tecrübeye ortak etmek isteriz. Firmanıza ait logonuzu tarafımıza iletmeniz durumunda tasarım ekibimiz ile birlikte size en uygun ölçüyü ve tasarımı taslak olarak sizlere sunmak isteriz. 


LOGOHALI


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?