İPTAL / İADE / DEĞİŞİM

•  Ürün İade / Değişim Şartları

Satın aldığınız ürünü, Tüketici Kanunu Hükümlerine uygun olarak kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Logohalı.com müşteri temsilcisine başvurarak, iade koşullarını kapsamayan durumlar dışında kargo bedeli ödemeden anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün, iade koşullarına uymuyorsa ürün iadesi yapılmaz.

Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

İADE KOŞULLARINI KAPSAMAYAN DURUMLAR !


1) Logolu halı paspas ürünleri firmalara veya kişiye özel ürünler olduğundan tarafımızca bir hata olmadığı müddetçe iadesi yapılmamaktadır.

2) Sizin için hazırlanmış ve dijital ortam ile iletilmiş taslak çalışması ile size gelen ürün arasında halılarda açık veya koyu ton farkı olabilir. Bunun için iade kabul edilmemektedir. 

3) Site üzerinden satın almış olduğunuz ürün, paspas ölçüleri ve renklere onay verilerek satın almış bulunuyorsunuz. Sonradan yapılan değişiklikler ölçü veya renkler tarafımıza bildirilmemiş ise iade kabul edilmemektedir.• Ürün Hatalı / Eksik / Farklı Teslim Edildi

Ürün hasarlı geldi


Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü bu tutanak ile teslim almadan tarafımıza gönderiniz.

 

Teslimattan sonra 7 günün geçmesi durumlarında müşteri tarafından tespit edilen hasar için sipariş raporu düzenletmezseniz üründeki sorunu ispatlamak mümkün değildir.

 

Sipariş ettiğim ürün yerine başka bir ürün geldi

 

Siparişiniz size ulaştığında faturada yazan ürün ile kargonuzdan çıkan ürünün farklı olması halinde ürünü bizimle iletişime geçerek anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını öğrenerek geri gönderiniz. Farklı kargo firması ile gönderilerde ürünler teslim alınmamaktadır. Farklı kargo firması ile teslim alımlarda çıkacak olan kargo ücret ödemesi müşteri tarafından karşılanmak zorundadır. Ürün tarafımıza ulaştığında doğru ürün gönderimi tarafınıza sağlanacaktır.


Eksik ürün gönderildi 

Siparişinizde yer alan ürün / ürünlerden bir ya da bir kaçı faturanızda gönderildi olarak görünmesine rağmen teslim edilen kargo paketi içinde yoksa öncelikle sitemiz üzerinden tarafımıza durumu bildiren bir mesaj atmanız yeterlidir. 1 iş günü içerisinde gerekli incelemeler gerçekleştirilip eksik ürün gönderimi sağlanacaktır.

Ücret iade aşamaları: 

1-İade etmek istediğiniz ürünü Logohalı.com ile iletişime geçip tarafımıza gönderiniz.
2- Ürün tarafımıza ulaştığında, personelimiz tarafından incelenir. 
3- İncelenen ürün iade şartlarına uygun ise, personelimiz ürünün iadesini alıp finans departmanına ücret iadesini yapması için bilgi verir. 
4- Finans departmanı ücret iadesini sanal pos üzerinden gerçekleştirir. ( Ödeme türü Havale/Eft ise belirteceğiniz hesap bilgilerinize iadeniz 1-7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.)
5- Banka ücret iadesini ödeme yapılan karta 1-7 iş günü içerisinde yansıtır.  


Daha detaylı bilgi için 0532 616 42 85 Müşteri Destek Hattımızdan 10:00-16:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

İade ve Değişim talebiyle ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

Atatürk Oto Sanayi Sitesi 18.Sk. No:517 Başakşehir / İstanbul
Cem Halı San. ve Tic. Ltd. Şti.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.